לופ - החוויה

סִנְתַּזְנוּ עבורכם מרחב בטוח ומקבל של מוזיקה אלקטרונית מנצנצת על גווניה השונים, סופ״ש אקסטטי של פסטיבל מוזיקה מערבל חושים בעוצמתו עם אופי קהילתי, חברי, אינטימי ואקסקלוסיבי, בול על התפר בין חופשה משפחתית למסע פסיכדלי. בימי הפסטיבל נייצר לולאת זמן ייחודית, חור תולעת ליקום מקביל של בילוי נעים, איכותי ומפתיע = אוסף של מומנטים קסומים שנרצה ולחזור אליהם שנה אחר שנה.

נוסעים לכינרת!

אחרי מהדורה ראשונה אקסטטית ומטלטלת באוקטובר 2019, והפסקה משונה שנכפתה עלינו עקב הקורונה, החלטנו לצאת במהדורה נוספת ולקחת את הטירלול לרמה חדשה. לכן, אנחנו מכריזים בזאת על מהדורת 2021 של פסטיבל לופ, באגם הכי ספירצ׳ואלי שאפשר לחשוב עליו. בקרוב מאוד נאסוף את עצמנו (עד כמה שאפשר), ונחזור לפורטל החוצני שפתחנו באירוע הראשון - חוויה תת הכרתית ועוצמתית. הלוקישן: מלון לייקהאוס - אנחנו יודעים שזאת כבר קלישאה של מפיקים, אבל באמת הפעם - חרשנו את הארץ אחרי הלוקיישן הזה, יגענו ומצאנו ועכשיו אנחנו מאמינים. מדובר בקומפלקס אחד עצום, עם מספיק חדרים כדי לארח את הטירלול הזה לבד בלי עזרה של מלונות נוספים. עם חדרים חדשים לחלטין מהניילונים, עם הכינרת ברקע, עם שטחים עצומים להעלם בהם ולחזור ועם רחבת ריקודים מפנקת תחת כיפת השמיים - אנחנו לוקחים את המהדורה הזאת לשלב הבא.

ההפקה

פסטיבל לופ חורט על דגלו קרוס-ז'אנר מוזיקלי בצורה שעוד לא באה ליישום בארץ. במרחב מקבל ומכבד, באירוע מפתיע ומאתגר - ניצור סופשבוע קסום שישחרר את כולנו מהפרדיגמה הבסיסית של מהי מסיבה ומהי חופשה. ונצא לחוויה סוחפת חושים וחד פעמית במרחב טרנסצנדנטי של צבעים בוהקים ורקיעים רחוקים. עם הפקה מהוקצעת והשקעה בסאונד השואפת לשלמות, השנה פסטיבל לופ יספק את המסגרת המושלמת והתנאים שישלימו ויכבדו את המוזיקה, את החום ואת האהבה שתהיה באוויר. בגדול - אתם מביאים את הווייבים הטובים ביותר שלכם ואנחנו נעזור להם לפרוח.

נגישות