יורדים לאילת!

אחרי מהדורה ראשונה אקסטטית ומטלטלת בספטמבר, החלטנו פה אחד שפשוט אי אפשר לחכות שנה שלמה ולקחנו את הטירלול לרמות חדשות... לכן, אנחנו מכריזים בזאת על מהדורת האביב של פסטיבל לופ, במלון שהפך להיות השם נרדף לדילוקס בארץ, לא אחר - אורכידאה אילת. במאי הקרוב נאסוף את עצמנו עד כמה שאפשר, נקח רכב/טיסה/גמל ונחזור לפורטל החוצני שפתחנו בספטמבר. לחוויה תת הכרתית, מינרווית, עוצמתית וסימבולית. השער הוא אותו השער אבל הפעם היקום משתנה לחלוטין.

ההפקה

פסטיבל לופ חורט על דגלו קרוס-ז'אנר מוזיקלי בצורה שעוד לא באה ליישום בארץ. במרחב מקבל ומכבד, באירוע מפתיע ומאתגר - ניצור סופשבוע קסום שישחרר את כולנו מהפרדיגמה הבסיסית של מהי מסיבה ומהי חופשה. חוויה סוחפת חושים וחד פעמית במרחב טרנסצנדנטי של צבעים בוהקים ורקיעים רחוקים. עם הפקה מהוקצעת וסאונד השואף לשלמות, הפסטיבל מספק את המסגרת המושלמת לחוויה, תנאים שישלימו את המוזיקה, את החום ואת האהבה שתהיה באוויר. אתם מביאים את הווייבים הטובים ביותר שלכם ואנחנו נעזור להם לפרוח.

לופ - החוויה

סִנְתַּזְנוּ עבורכם מרחב בטוח ומקבל של מוזיקה אלקטרונית מנצנצת על גווניה השונים, סופ״ש אקסטטי של פסטיבל מוזיקה מערבל חושים בעוצמתו עם אופי קהילתי, חברי, אינטימי ואקסקלוסיבי המדלג בקלילות על התפר שבין חופשה משפחתית ומסע פסיכדלי. בימי הפסטיבל נייצר לולאת זמן ייחודית, חור תולעת ליקום מקביל של בילוי נעים, איכותי, שואב ומפתיע. נתקע יתד בזכרונכם כהפעם ההיא שדברים לראשונה נראו קצת אחרת, רגע להסתכל אליו ולחזור אליו שנה אחר שנה.

נגישות